Indywidualne dopasowanie gotowych wzorów

Indywidualne dopasowanie gotowych wzorów

Co to znaczy?

Indywidualne dopasowanie to zmiana wzorów ze sklepu tak, aby możliwie najlepiej komponowały się na Twoim samochodzie.

Modyfikacja naszych gotowych projektów jest bezpłatna. Wystarczy, że wpłacisz zaliczkę, a otrzymasz wizualizację wybranej grafiki na swojej furce. 

Co zyskujesz?

Zobaczmy. Koszt zmiany koloru karoserii (poprzez oklejenie folią) startuje od 7 tys zł. Jeśli zdecydujesz się na efektowne folie lustrzane lub mieniące się kameleony, zapłacisz nawet 18 tys zł.

Skromniej? Dobrze - oklejenie pojedynczego elementu jak maska lub dach, to koszt 700 zł. Zabezpieczenie folią PPF, zależnie ile chcesz okleić elementów, to przedział od 4 tys. do 13 tys zł .*

*wg cennika firmy Wrapster z 10 stycznia 2021

Kupa kasy, nie sądzisz? 

Dla porównania - realizacja projektu Joker (wlepy z tego projektu znajdziesz tutaj) dla @Wujaszek_Fericze zamknęła się w kwocie 3 tys zł. Jest różnica, prawda?

 

 

 

Jak to zrobić?

  1. Wybierz gotowy projekt ze wzorów znajdujących się tutaj i napisz nam na jakie auto mamy przygotować wizualizację. 
  2. Wpłać zaliczkę i czekaj na wiadomość zwrotną od nas. W ciągu 1-2 dni otrzymasz projekt. Wprowadzamy ewentualne poprawki i czekamy na Twoje zdecydowane "robimy!".
  3. Rozpoczynamy produkcję i gotowe wlepy dostarczamy na wskazany przez Ciebie adres lub organizujemy oklejanie u chłopaków z EasyWrap

 

Zamawiając zestaw naszych wlep z indywidualnym dopasowaniem możesz być pewien, że nikt inny nie będzie miał takiej samej grafiki jak Ty.

Gotowe projekty skonfigurowaliśmy zarówno pod mniejsze jak i duże auta .

 

 

Jeśli Cię to zainteresowało - pisz lub dzwoń do nas szybciutko!

mail: kontakt@badwitchproject.com

kom: 795 888 785

 

Bad Witch Team