Projekt na zamówienie, czyli jak wygląda współpraca z nami?

Projekt na zamówienie, czyli jak wygląda współpraca z nami?

Nie od dziś wiadomo, że naklejki to najlepszy nośnik reklamy i dzięki nim bardzo łatwo wyróżnimy się pośród innych. Co w sytuacji kiedy macie tylko pomysł? Mgiełkę, która powstała w Waszej głowie a brak umiejętności przełożenia tego na rzeczywistość zaczyna denerwować? Rozumiemy, u nas w firmie też pracują kreatywni, którzy potrafią tylko rzucać pomysłami - nic w tym złego. Na szczęście w Bad Witch Team są też zdolniachy, które nie boją się wyzwań i staną na wysokości zadania żeby zrealizować Wasze marzenia!

Projekt indywidualny krok po kroku.

  1. Dobrze zastanów się czego chcesz!

Im lepiej skonkretyzujesz swoją wizję tym mniej godzin na projektowanie poświęcimy. Co za tym idzie - niższa cena za projekt. Dlatego zastanów się dobrze,  pobuszuj w internecie, pokaż nam jakieś inspiracje, kolory, napisy, styl, które elementy chcesz okleić itp. 

 

  1. Pokaż nam pacjenta

 Prześlij nam zdjęcia. Zrobione na prosto, nie artystyczne gdzie wszystko odbija się w lakierze, lub takie zrobione pod kątem. Minimalna ilość informacji jaką potrzebujemy na wstępie to: marka, rocznik i kolor (tego potrzebujemy żeby ściągnąć wymiary z internetu). Natomiast bez zdjęć nie zaczynamy projektowania (nie chcemy żeby zaskoczyła nas jakaś listwa lub nieseryjny element auta). Albo (tak jak właściciele Jeepka, którego poznacie za chwilkę) możecie Nas odwiedzić żebyśmy przegadali temat osobiście i ściągnęli wymiary od razu :)

 

  1. Określamy warunki współpracy

 Wysyłamy ofertę współpracy, która obejmuje:

 

- koszt projektu i termin jego dostarczenia - ilość poprawek jest nieograniczona

 

- szacunkowy koszt realizacji (nie zawsze jesteśmy w stanie podać nawet przybliżony koszt już na tym etapie. Zależy to od tego ile konkretnych informacji dotyczących projektu dostaniemy od Ciebie na wstępie.) link --> cennik folii

 

- wysokość bezzwrotnej zaliczki (zazwyczaj jest to 300-500 PLN. Jest to nasze zabezpieczenie, że nie przestaniesz się do nas odzywać ;P).

 

- termin produkcji to 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu. Wlepy wysyłamy we wskazane przez Ciebie miejsce lub umawiamy termin z naszym zaprzyjaźnionym @wrappingmajster

 

 

Casa de Papel - historia jednego projektu

Właścicielom Jeepa chcieli mieć swój unikatowy projekt. Żeby nikt nigdy nigdzie nie miał takiej samej oklejki! Projekt przegadaliśmy mailowo i telefonicznie.

 

 

Państwo byli bardzo sprecyzowani w swoim pomyśle - motyw Salvadora Dali z Netflixowego “Dom z papieru” wraz z mapą z zaznaczonymi imionami bohaterów (nazwy miast) oraz latającymi pieniążkami nawiązującymi do całej idei serialu. Nie pozostało nam nic innego niż zacząć tworzyć unikatowy projekt!

 

 

Bardzo ułatwiło nam zadanie zrobienie zdjęcia ich auta - jeśli nie mamy takiej możliwości korzystamy z internetowych źródeł i na nie nanosimy projekt. 

Grafiki przypadły im do gustu, wizja powstała bardzo sprawnie a poprawki były subtelne. Dotyczyły doboru koloru mapy, żeby nie ginęła na czerwonym kolorze Jeepa - wydrukowaliśmy parę różnych kolorów i spotkaliśmy się, aby przymierzyć je do auta i wybrać finalną wersję.

 

 

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji czas na WYCENĘ! Staramy się tworzyć pliki do druku tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej materiału = oszczędność pieniążków (chociaż Ci Państwo jak sami widzicie, chyba sami je sobie drukują :D). Układamy pliki tak, aby ułatwić również pracę wrapperowi, który stawia ostateczną kropkę przy każdej realizacji. Poniżej podgląd “DOM_Z_PAPIERU_DRUK.pdf”. Widzicie? Wszystko udało się zmieścić na 2,5 metra folii, które zupełnie odmieniło auto! Fajnie? Fajnie.

 

 

W tym przypadku wszystko odbyło się “jak po maśle”. Każdy wiedział co ma robić i rozumiał zamysł przedsięwzięcia. Jednak bardzo prawdziwe przysłowie mawia “o gustach się nie dyskutuje” a my często gęsto musimy to robić, żeby wypracować z Tobą, coś co obustronnie będziemy uważali za dobre. Nanosimy poprawki do skutku!

Dlatego, jak napisałam wcześniej - im więcej informacji od początku tym mniej błądzenia potem

 

 

No i co… MAMY TO! Poniżej kosztorys oraz efekty naszej współpracy, enjoy!

 

 

FINALNA WYCENA

 

PROJEKT

750 PLN

 

MATERIAŁ (folia wylewana kanalikowa)

540 PLN

 

KLEJENIE

400 PLN

 

Dziękujemy za uwagę, miejmy na dzieję, że do usłyszenia przy super projektach!

 

 

Niech nie przerażają Cię koszta! Często kwoty są dużo niższe niż Ci się wydaje :)